Detail aktuality

Spuštění jarní vlny průzkumů

3.2.2022

Začátkem února 2022 byly spuštěny průzkumy, skrze něž Masarykova univerzita získává zpětnou vazbu od dvou důležitých skupin lidí: čerstvých absolventů a uchazečů.

Průzkum Ohlédnutí a perspektiva, který mapuje pracovní situaci čerstvých absolventů a spokojenost s MU záhy po jejich úspěšném absolutoriu, oslovuje od února do listopadu všechny absolventy magisterských a navazujících magisterských studií v prezenční formě na Masarykově univerzitě. Šetření je realizováno už od roku 1999.

Průzkum mezi Uchazeči probíhá od roku 2017 a Masarykova univerzita díky němu získává zpětnou vazbu ze strany zájemců o studium – ať už z pohledu jejich motivací, tak z hlediska jejich informovanosti, povědomí o propagačních kampaních a kanálech, skrze něž Masarykova univerzita komunikuje, a také s ohledem na možné obavy, které se uchazečům pojí s vysokoškolským studiem.

Mgr. Mikuláš Múdry 16.02.2022 13:50