Detail aktuality

Průzkum mezi prváky na MU

15.12.2021

Po třech letech byl spuštěn a následně vyhodnocen průzkum mezi studenty prvních ročníků na Masarykově univerzitě. Cílem šetření je zejména zmapovat informovanost studentů a jejich spokojenost s výběrem vysoké školy. Nově přidanými sekcemi průzkumu byla reflexe pandemie covidu-19 a jejího dopadu na volbu studia, postoje studentů k udržitelnému rozvoji a dále vnímání univerzitní komunity.

Průzkum oslovil studenty v 1. semestru s nástupem v roce 2021 do bakalářského a dlouhého magisterského studia, a to jak prezenční, tak i kombinované formy. S prosbou o účast v dotazování byli osloveni občané ČR, Slovenska i všech ostatních zemí.

První dotazování prváků proběhlo v roce 2007, poslední předešlý průzkum v této cílové skupině se uskutečnil v roce 2018.

Výsledky průzkumu jsou shrnuty v leafletu a prezentaci.

Mgr. Mikuláš Múdry 16.02.2022 13:34